• Hypotonický Koncentrátr s více než 70 minerály
  iontový hypotonický koncentrát
  s více než
  70 minerály
 • Pro výkonové i rekreační sportovce
  pro výkonové i rekreační sportovce
  individuální ředění
 • Pro sportovní aktivity delší než 60 minut
  pro sportovní aktivity delší než
  60 minut
 • pro všechny sporty
  pro
  všechny sporty
logo ioniLyteTomáš Nagy

 

 

Cyklista z (zo) Šamorína. V roce 2019 mj. i člen vítězného družstva na týmové časovce v rámci Mistrovství Slovenska. Blahopřejeme!

Tomáš Nagy          Tomáš Nagy          Tomáš Nagy

1. U kterého sportu IoniLyte používáš?

Cyklistika.

2. Pokud se jedná o delší aktivitu, jak řešíš doplňování energie, stravu? Kombinuješ IoniLyte během tréninku anebo závodu s nějakým dalším suplementem?

IoniLyte používám hlavně po tréninku i závodech pro doplnění minerálů a zlepšení regenerace. Doplnění energie řeším hlavně "přes" jídlo, anebo během dlouhých a intenzivních tréninzích pomocí slazených nápojů.

3. Překvapilo tě na IoniLyte něco - příjemně, anebo nepříjemně?

Používání IoniLyte mě překvapilo příjemně i nepříjemně najednou. Když jsem ho začal používat, zjistil jsem, že s doplňováním minerálů na tom nejsem špatně. Nepořebuju používat ty nejvyšší stupně ředění, ani během zátěže. Křeče nemívám. Ale po výkonu mi rozhodně pomůže s regenerací.

4. Nějaký tip na přípravu nápoje? S čím doporučuješ koncentrát ředit, případně jaké ředění koncentrátu ti vyhovuje? RELAX, ACTIV, SPORT, něco mezi tím?

IoniLyte ředím jen vodou. Nechutná to špatně, nemá to nějakou výraznou chuť, jak bych pil minerálku. Nejvíc mi zatím vyhovuje slabší koncentrát mezi RELAX a ACTIV.

5. Doporučil / doporučila bys IoniLyte svým známým? Komu?

Určitě ano. Hlavě lidem, kteří mají problém s křeči během spotu. Anebo lidem s větší mírou pocení. V těchto případech je výrobek právě pro ně - zajistí to, že budou správně hydratovaní.

 

Abychom Vám mohli nabídnout kvalitní služby a pokročilé funkce, využíváme cookies. Prohlížením tohoto webu s tímto souhlasíte.
Rozumím
x