• Hypotonický Koncentrátr s více než 70 minerály
  iontový hypotonický koncentrát
  s více než
  70 minerály
 • Pro výkonové i rekreační sportovce
  pro výkonové i rekreační sportovce
  individuální ředění
 • Pro sportovní aktivity delší než 60 minut
  pro sportovní aktivity delší než
  60 minut
 • pro všechny sporty
  pro
  všechny sporty
logo ioniLyteMarek Navrátil

 

 

6 x Mistr ČR v Adventure race, pořadatel bežecké terénní série Czech Ultra Trail, pořadatel Slezského maratonu

Marek Navrátil          Marek Navrátil          Marek Navrátil

1. U kterého sportu IoniLyte používáš?

Vlastně jej používám u každého sportu, který právě dělám. Ať jde o běh, cyklistiku, posilovnu, nebo cokoli jiného. Ale používám jej i mezi sporty, abych opravdu doplnil potřebné minerály - jen si potom dávám třeba poloviční dávku, nebo použiju Mineral Drops.

2. Pokud se jedná o delší aktivitu, jak řešíš doplňování energie, stravu? Kombinuješ IoniLyte během tréninku anebo závodu s nějakým dalším suplementem?

Pro mě je delší aktivita přes 2 hodiny. Do té doby si vystačím jen s nápojem. IoniLyte si rád dávám do ředěných džusů, nebo šťáv s vodou. Když už je aktivita nad 2 hodiny, přidám jen nějakou tyčinku. Pokud jde o ultra závody, které trvají celý den, nebo i déle, musím si připravit i jiné, tzv. obyčejné jídlo. To se začíná podobat běžné stravě přes den - pečivo, sýr, pár kousků kvalitní uzeniny. Taky datle, kousky čokolády, oblíbený banán atp. Speciální doplňování neřeším, protože větší vliv má podle mých zkušeností kvalitní výživa během běžných, nezávodních dnů. Pokud se člověk o tohle stará, měl by být dobře připraven. Jedinou výjimkou je používání vody AquaStamina, která dokáže při dlouhé a unavující aktivitě zásadním způsobem pozitivně ovlivnit výkon. Bez té je každá ultra akce o mnoho těžší :)

3. Překvapilo tě na IoniLyte něco - příjemně, anebo nepříjemně?

Velmi rychle jsem zaznamenal lepší regeneraci. To se projevilo schopností lépe snášet následující trénink další den. Protože trénuju téměř každý den, poznám rychle učinky a jaké pocity mám. V mém věku (ročník 71) je běžně regenerace přece jen pomalejší. A nejde jen tak sama od sebe jako za mlada.

4. Nějaký tip na přípravu nápoje? S čím doporučuješ koncentrát ředit, případně jaké ředění koncentrátu ti vyhovuje? RELAX, ACTIV, SPORT, něco mezi tím?

Při sportu míchám IoniLyte na SPORT, tj. 40 kapek na 750 ml. Nejraději používám ředění s jablečno hruškovou lisovanou šťávou, anebo s mátovým nebo ovocným čajem. Potom během dne si dávám ředění 1:20 . Anebo Mineral Drops nebo Liquid Zincium Selenium. To si pak nakapu do jakéhokoli nápoje.

5. Doporučil / doporučila bys IoniLyte svým známým? Komu?

Každému doporučím, aby si to minimálně vyzkoušel. Jsme různí lidé a různé věci vnímáme jinak. Někdo bude mít jen pozitivní zkušenosti, může se najít někdo jiný, komu to vyhovovat nebude. Každopádně cena produktu a jeho přínos jsou natolik zajímavé, že by byl hřích to nevyzkoušet!

 

Abychom Vám mohli nabídnout kvalitní služby a pokročilé funkce, využíváme cookies. Prohlížením tohoto webu s tímto souhlasíte.
Rozumím
x