• Hypotonický Koncentrátr s více než 70 minerály
  iontový hypotonický koncentrát
  s více než
  70 minerály
 • Pro výkonové i rekreační sportovce
  pro výkonové i rekreační sportovce
  individuální ředění
 • Pro sportovní aktivity delší než 60 minut
  pro sportovní aktivity delší než
  60 minut
 • pro všechny sporty
  pro
  všechny sporty
logo ioniLyteFilip Peřinka

 

 

Kondiční a fitness trenér, triatlonista a běžec

Filip Peřinka          Filip Peřinka          Filip Peřinka

1. U kterého sportu IoniLyte používáš?

Nejčastěji u triatlonu. Respektive při běhu, cyklistice i na plaveckém tréninku. Zejména pak při dlouhých cyklistických a běžeckých trénincích za teplého počasí, nebo preventivně v rámci suplementace

2. Pokud se jedná o delší aktivitu, jak řešíš doplňování energie, stravu? Kombinuješ IoniLyte během tréninku anebo závodu s nějakým dalším suplementem?

Pokud se jedná o trénink cyklistiky, zejména pak dlouhé švihy, využívám IoniLyte jako pitný režim, a traťovky jako zdroj energie. U běhu je to podobné, jen jako energetický zdroj používám vyzkoušené energetické gely či tablety. V krátkém závodě si vystačím jen s iontovým nápeojem IoniLyte. U delších závodů pak opět energii doplňuji formou dobře stravitelných gelů a jiných doplňků.

3. Překvapilo tě na IoniLyte něco - příjemně, anebo nepříjemně?

Velmi vysoká koncentrace minerálů a slaná chuť.

4. Nějaký tip na přípravu nápoje? S čím doporučuješ koncentrát ředit, případně jaké ředění koncentrátu ti vyhovuje? RELAX, ACTIV, SPORT, něco mezi tím?

Všs ředím vodou. Triatlon je fyzicky velice náročný sport. Denně absolvuji minimálně 2 tréninkové fáze, tak jedu level SPORT.

5. Doporučil / doporučila bys IoniLyte svým známým? Komu?

Ano, doporučil. Všem, kteří chtějí kvalitně doplňovat minerály. Zejména sportovcům s vysokými tréninkovými dávkami či závodníkům pohybujícím se venku za teplého počasí, kde je ztráta tekutin a potu mnohonásobně vyšší, než v hale či v chladu. Dále lidem, kteří se více potí, nebo mají výrazné problémy s křečemi.

 

Abychom Vám mohli nabídnout kvalitní služby a pokročilé funkce, využíváme cookies. Prohlížením tohoto webu s tímto souhlasíte.
Rozumím
x